Umělá hmota Umělá hmotaZpět na úvod Vítejte na stránkách jedné z nejstarších kapel českého undergroundu.
Koncerty - budoucí
Den Datum Čas Akce, místo Podrobnosti č.
ROK 2017 
sobota 2.9.2017 16:00 Undergroundové kvílení 2 - pocta Ivanu Martinovi Jirousovi
Klub Eden - Žižkova, Broumov
Dále vystoupí:
Kabaret Dr. Caligariho
Terra Ignota
Stará Dobrá Ruční Práce
Cimrmanovo torzo
 
sobota 9.9.2017 20:00 Open air “Za Luboše Chumana”
Volyně
Dále vystoupí:
P.N.P.
Dech dehtu
 
Koncerty - odehrané
ROK 2017 
středa 5.7.2017 22:00 Magorovo Vydří 2017
Skalákův mlýn - Meziříčko
Dále vystoupili:
Terra Ignota
156
sobota 24.6.2017 19:00 9. ročník alternativního festivalu
Areál chovatelů (open air) - Stará Červená Voda
Dále vystoupili:
Underground in the Praque
Poezie Růža & Ota
BB Zde
Hynkovy Zámky
IQ:60

Pořádají OKURKY
155
sobota 17.6.2017 19:00 Session ve Vraclavi
Statek a rockový klub "Zastávka", Vraclav 3
Dále vystoupili:
P.N.P.
Dřevěné pytlí v jutových uhlích

Pořádá Eman Zeman
154
pátek 7.4.2017 20:30 PROLUKY - večer spodních proudů
Paradox, Křížová 95, Brno-střed
Dále vystoupili:
Jiříkovo vidění
Vobruč Band
153
ROK 2016 
sobota 26.11.2016 19:00 Pocta *80 Václavu Havlovi

JammClub, Pod kaštany 183, Praha 6
Dále vystoupili:
The Sisters

V.H. 80

Rockový dvojkoncert v rámci téměř 70denní akce "Pocta *80 V. H.",
pořádané Městskou částí Praha 6
152
sobota 5.11.2016 začátek v 16:00
15 LET GUERILLA RECORDS

Divadlo Archa
Na Poříčí 1047, Praha 1
Dále vystoupili:
Dg 307
BBP - podzemní orchestr
Dekadentfabrik
Kabaret Dr. Caligariho
Burgtheater
MCH Trio
J.H.Krchovský & Krch-off band
Půlnoc

PLAKÁT
151
sobota 15.10.2016 20:15 Undergroundový dvojkoncert "Rituálně"
sál hradu Loket
Dále vystoupili:
Plastic People of the Universe
150
pátek 14.10.2016 22:00 Kili's 50th Birthday (o něco dříve...) - vol.1
zámek Horní Libchava
Dále vystoupili:

viz: PLAKÁT
149
sobota 17.9.2016 20:00 Undergroundový dvojkoncert

Lužická 789, Frýdlant v Čechách - Restaurace motelu Daniela
Dále vystoupil:
Old Minka band

PLAKÁT

Původně bylo inzerováno jako koncert v Rumburku.
Všem původně zvaným se tímto omlouváme. Sorry... :-(
148
pátek 9.9.2016 začátek 18:00
UH 23:30
6. Šumákův kanálový mejdan

Modrá Vopice, Spojovací 306, Praha 9
Dále vystoupili:
18:30 Vychcaný knedlíky
19:45 Jiříkovo vidění
21:00 Špinavý nádobí
22:15 Terra Ignota

PLAKÁT
147
sobota 20.8.2016 začátek 18:00
UH 19:30
Vonoklaské Rockování
Vonoklasy - Vápenka

Spojení: z Černošic autobus 414
PŘESNÉ MÍSTO GPS: N 49°57'10'', E 14°16'24''
= bude značeno z návsi ve Vonoklasech
Dále vystoupili:
Beaton
Vosí hnízdo
Nolem

PLAKÁT
146
sobota 6.8.2016 17:00 UNDERGROUND vol. 13 HLUZOV

Hluzov, Výletiště -Open air- U lesa
Dále vystoupili:
Terra Ignota, Blaho19, Stará Dobrá Ruční Práce, Mancuso, NicMoc Kvintet, Přeplesk, Radsoh
145
sobota 2.7.2015 22:00 Magorovo Vydří 2016

Skalákův Mlýn - Meziříčko

Zrušeno z důvodu nemoci. -
sobota 11.6.2016 začátek v 15:00
Festival ROZMARNÝ LÉTO

Radotín – Říční lázně
Spojení: bus 244 / vlak – nádr. Radotín, 10 min. proti proudu Berounky.
Vystoupili:
15:00 SLUM
16:00 GPA
17:00 Umělá hmota
19:00 Hally Belly
21:00 Fish Flesh Field and Henry $ Band

PLAKÁT
144
sobota 28.5.2016 19:00 Vernisáž výstavy

Mlýn Osvračín u Domažlic
Vernisáž společné výstavy výtvarníků:

Lubomír Klekner
Mika Horáková
Pavel Hauer
Vláďa Líbal
Květa Monhartová
Václav Stratil

PLAKÁT
143
pátek 20.5.2016 19:30 Oslava narozenin
Starý Týn
Premiérově s novou klávesistkou! 142
pátek 15.4.2016 19:00 Oslava 65. narozenin Pavla Zajíčka
Praha, Restaurace U prince Miroslava
Zrušeno z důvodu nemoci Pavla Zajíčka.
-
středa 9.3.2016 20:00 Havířovský Masomlejn obnovuje činnost!

Café V lese, Krymská 273/12, Praha 10
Dále vystoupil:
Masomlejn
141
sobota 13.2.2016 18:00 40 let od "Festivalu druhé kultury"

Bojanovice, hospoda - dříve U nás, nyní U hasičů
Program:
18:00 - 18:20 zahájení festivalu
18:20 - 19:00 Umělá hmota - koncert
19:00 - 19:15 film 1
19:15 - 19:30 Svatopluk Karásek proslov
19:30 - 19:45 film 2
20:00 - 21:00 DG307 - koncert
21:00 - 21:15 film 3
21:30 - 23:00 PPU - koncert
23:15 – 0:15 Pepa Pilař & Classic Rock’n’Roll Band
pak reprodukovaná hudba skoro až do rána...
140
sobota 30.1.2016 19:00 Oslava narozenin

Libočany - Žatec
Dále vystoupili:
Hally Belly
Plastic People of The Universe
SLUM (nakonec nehráli)
139
sobota 23.1.2016 20:00 UNDERGROUNDOVEJ VEČÍREK č. 1
aneb Zase po 25 letech!

RC Ponorka, Jiráskova 29, Pardubice
Dále vystoupili:
AKU-AKU
ZPP Band
138
ROK 2015
sobota 31.10.2015 20:00 Borovnice u Staré Paky

sál restaurace U Myšáka
Dále vystoupili:
Pepa Klíč
Hally Belly
137
neděle 5.7.2015 21:15 Magorovo Vydří 2015

Skalákův Mlýn - Meziříčko
Dále vystoupili:
viz Program
136
sobota 13.6.2015 začátek v 15:00
Festival nezávislé kultury ROZMARNÝ LÉTO
Radotín – Říční lázně

Spojení: bus 244 / vlak – nádr. Radotín, 10 min. proti proudu Berounky.
Bohužel jsme nehráli.
Akce byla kvůli průtrži mračnen přerušena a pak i ukončena.

Dále měli vystoupit:
Černá rokle (bývalý Kosoŕ band), SLUM, Hally Belly, Fish Flesh Field and Henry $ Band
-
sobota 30.5.2015 19:00 Večer spodních proudů

Klub Brooklyn, Bašty 415/6, Brno-střed, Brno
Dále vystoupili:
Marcel Kříž
Kolben a Kavlík
Já jsem poznal
Charlie Cover (CAN)

PLAKÁT
135
sobota 23.5.2015 18:30 60th Birthday Dinova Maruška

Klub U prince Miroslava, Praha, ulice K vodojemu
Dále vystoupili:
Slum
134
sobota 7.3.2015 19:00 7. tradiční UNDERGROUNDOVÝ PLES

Besední restaurace, Slivenecká 7, Praha 5 - Hlubočepy
Dále vystoupili:
Hally Belly
Černá rokle (bývalý Kosoŕ Band)
Hernabar

PLAKÁT
133
sobota 14.2.2015 19:00 Olinovy narozeniny

"Nádražka" = nádražní restaurace žst Praha - Dejvice, Václavkova 116/1
Dále vystoupili:
Černá Ruka
132
sobota 24.1.2015 17:00 Křižákovo *60...

Dolní Vilémovice, Kulturní dům - asi 10 km od Třebíče
Dále vystoupili:
Rebelie
Pepa Klíč
Eman E. T.
Bobeš a Band
Joe Carnation band

PLAKÁT

131
ROK 2014
sobota 20.9.2014 18:00
Magorův Smíchov

Klub Meet Factory, Praha
Dále vystoupili:
Sbor břežanských kastrátů
Bobeš a Band
Dáša Vokatá
Plastic People of The Universe
Živé Kvety
Tea Jay Ivo
130
sobota 13.9.2014 17:00

U.H. od 23:45
4. Šumákův KANÁLOVÝ MEJDAN

Modrá Vopice
Spojovací, K Žižkovu, Praha
Dále vystoupili:
Nevidím, Crossroads
Eman E.T., Sladký konec
Hery Fotr, Terra Ignota
SBOR PŘÁTEL K. K. = Zuzana Dumková, Šumák & Bublina
129
pátek 5.9.2014 17:00 Fenomén Underground

Divadlo Archa, Praha
Dále vystoupili:
Hally Belly
The Hever and Vazelína Band
Tony Ducháček a Garage
All Tomorrow's Parties Band
Plastic People of The Universe
128
pátek 27.6.2014 20:00 Protivec u Strunkovic nad Blanicí Narozeniny...
127
středa 18.6.2014 20:00 Klub Vagon
Národní 961/25, Praha 1
3x vivat Milan!
PLAKÁT

Dále vystoupili:
Hally Belly
Záviš
126
sobota 14.6.2014 15:00 Festival nezávislé kultury ROZMARNÝ LÉTO, Radotín – Říční lázně

Spojení: bus 244 / vlak – nádr. Radotín, 10 min. proti proudu Berounky.
Dále vystoupili:
Burgtheater
Hally Belly
Slum
Černá rokle = bývalý Kosoŕ band
125
pátek 23.5.2014 20:30 Restaurace Hrádek
Tyršovo náměstí 281/6B, Litoměřice
* Jarda "Š" má narozeniny!

Dále vystoupili:
The Doors revival
The Bigbošš

124
sobota 10.5.2014 18:00 Restaurace U Smrťáka
Mikuláše z Husi 341/16, Praha 4-Nusle
* VLADO má narozeniny!

Dále vystoupila:
Černá rokle (bývalý Kosoŕ Band)
123
sobota 1.2.2014 19:30 VI. tradiční UNDERGROUNDOVÝ PLES
Besední restaurace, Slivenecká 7, Praha 5 - Hlubočepy
Dále vystoupili:
Hally Belly
Sladký konec
Černá rokle (bývalý Kosoŕ Band)
Dechdechtu
PLAKÁT
122
ROK 2013
pondělí 16.12.2013 20:00 Klub Na Slamníku
Wolkerova 12, Praha 6
Dále vystoupili:
Sladký konec

PLAKÁT
121
sobota 26.10.2013 19:00

U.H. od 21:30
HooDoo klub Praha
vstup: 130 Kč
AVE MiK - koncert pro Milana Kozelku.

Dále vystoupili:
19:00 Černá rokle (bývalý Kosoŕ Band)
20:15 Fish Flesh Field & Henry $
22:45 Dechdechtu
00:15 Míra Kyslík Rym
PLAKÁT
120
sobota 30.3.2013 20:00

U.H.od 02:30
Dobroměřice u Loun, jubilejní Lábusovky

Jubilejní ročník narozeninových oslav šéfa vydavatelství Guerilla Record a ředitele divadla Lounech, Vladimíra "Lábuse" Drápala. Výčet kapel je totožný s úvodním koncertem v roce 1993, leč jejich sestavy už -bohužel- nikoliv. - PLUS NAŠI se sejdou jen pro tento jeden večer a jako speciální host zahráli i FICTION!
Dále vystoupili:

19:00 SLUM
20:00 Hally Belly
21:30 Fiction
23:00 Plus naši
00:30 Echt!
119
sobota 23.2.2013 19:00 HooDoo klub Praha
vstup: 150 Kč
Oslava 40 let fungování kapely.
Dále vystoupili:
Old Minka Band
MCh Band
Hally belly
PLAKÁT
118
sobota 9.2.2013 19:00 KD Svojnice u Strunkovice nad Blanicí Koncert Umělé hmoty + František Čuňas Stárek:
promítání archivních filmů "Cáry starejch filmů"
o hudebním undergroundu ve zdejších končinách
PLAKÁT
117
sobota 26.1.2013 19:00 V. tradiční UNDERGROUNDOVÝ PLES
Besední restaurace, Slivenecká 7, Praha 5 - Hlubočepy
Dále vystoupili:
Sladký konec
Hally Belly
Crossroads
PLAKÁT
116
ROK 2012
sobota 15.12.2012 20:00 Klub ve sklepě pod hospůdkou Nad Viktorkou
Praha 3 - Žižkov, Bořivojova 79
Předvánoční večírek pro přátele a příznivce kapely
PLAKÁT
115
sobota 20.10.2012 začátek
15:00
U.H. cca od 20:00
Horní Libchava - Zámek U Killiho Křest nové knihy Viktora Haita
Dále vystoupili:
Sladký konec, Crossroads,
Houpací kůň, Nevidím
114
sobota 13.10.2012 19:00 Hospůdka Maštal
Náchod, Husovo náměstí 625
Dále vystoupili:
Hally Belly
113
sobota 22.9.2012 15:00 - 24:00 Klub HooDoo Praha
AHOJ MAGORE! = večer k nedožitým 68. narozeninám Ivana Martina Jirouse
Dále vystoupili:
Dáša Vokatá & Jiří Jelínek (křest alba),
Živé kvety (Slovensko),
Tony Ducháček a Garage
112
pátek 14.9.2012 20:00 Klub Kulturní dům Dobříš
Vzpomínka na Ivana Magora Jirouse
Dále vystoupili:
TERRA IGNOTA, BBP - podzemní orchestr
PLAKÁT
111
sobota 1.9.2012 18:00Modrá vopice, Praha 9 2. ročník kanálového mejdanu
tentokrát s podtitulem STROMY JAKO LIDÉ
Dále vystoupili:
NEVINNEJ VÝSTŘIK, HARD WORKERS, Slum,
Sladký konec, TERRA IGNOTA, HIROŠIMA BAND
110
pátek 17.8.2012 18:15 Trutnov Open Air Music Festival Hráli jsme ve zvětšeném Undergroundovém stanu, letos nesoucím jméno Ivana Martina Magora Jirouse. 109
sobota 7.7.2012 20:00 Skalákův Mlýn - Meziříčko u Želetavy Pocta Jirousovi 108
sobota 9.6.2012 začátek v 15:00

U.H. 20:05 - 21:20
7. festival nezávislé kultury ROZMARNÝ LÉTO, Radotín – Říční lázně

Spojení: bus 244 / vlak – nádr. Radotín, 10 min. proti proudu Berounky.
Dále vystoupili:
Slum, Černá rokle = bývalý Kosoŕ band, Hally Belly, Fish Flesh Field and Henry Dollar Band (KV)
V pauze před HB autorské čtení Milana Kozelky.
107
ROK 2011
pátek
sobota
4. 11. 2011
5. 11. 2011
19:00 Divadlo Archa Praha.
Uh hrála v pátek 4.11. od 23 h.
Pocta ČESKÉMU UNDERGROUNDU
Dále vystoupili: Skalák & Londýn, Milan Knížák & Aktual, Plastic People of The Universe, DG 307, DÁŠA VOKATÁ a další.
PLAKÁT
106
pátek 20.5.2011 20:00 Lipany u Prahy - hospůdka u Klasiků UNDERGROUNDOVÝ BIGBEAT
Dále vystoupili: Sladký konec, Crossroads
PLAKÁT
105
sobota 23.4.2011 20:30 Hospoda Na Americe - Rudolfov 7/371 - okres České Budějovice Vzpomínka na rozprášený koncert Plastic People - 37. výročí
Dále vystoupili DG 307
PLAKÁT
104
sobota 12.3.2011 20:00 Praha, Besední restaurace, Slivenecká 7, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy IV. tradiční undergroundový ples
Dále vystoupili:
Crossroads
PLAKÁT
103
ROK 2010
sobota 20.11.2010 20:00 Lestkov u Konstantinových Lázní - hostinec Dále vystopili: Hally Belly, Náhradní díly lidí, Tony entrée, Blahobeat
PLAKÁT
102
středa 17.11.2010 20:00 Klub MATRIX, Praha 3 - Žižkov, Koněvova 13 Večer proti nesvobodě, totalitě a komunismu (5. ročník)PLAKÁT 101
pátek 15.10.2010 19:00 "Nádražka" = nádražní restaurace žst Praha - Dejvice, Václavkova 116/1 Další vystupující: TERRA IGNOTA
100
sobota 28.08.2010 20:00 hrad Loket
Podrobnosti ZDE
Další vystupující:
Psí vojáci
Blahobeat
99
pátek 27.08.2010 22:00 Skalákův Mlýn - Meziříčko u Želetavy festival NAPŘÍČ 98
sobota 26.06.2010 začátek
v 16:00

U.H.
od 00:00
Týnec nad Sázavou
restaurace U kamenné konvice
"Against Global Brain Lifting"
Další vystupující:
2ZZEX (Praha)
Zuby nehty (Praha)
Khan Abyss (Zalaegerszég, Hungary)
Poco Loco (Praha)
Rocket Engines (Týnec nad Sázavou)
Dyk je to jedno (Praha - Radotín)

vstupné 180,- Kč
97
čtvrtek 17.06.2010 20:00 Café na půl cesty, Praha 4 - Pankrác, Centrální park   96
sobota 15.05.2010 22:00 Říční lázně Radotín (Löwy & Löwy) - Praha 5 - Radotín, ul. K Lázním Festival Rozmarný léto - alias "Bobřík otužilosti" ;-))
Dále vystoupili: Psychadelic Spider of dr. Spoon, Kosoŕ, Hally Belly, Sladký konec
Moderoval František Čuňas Stárek.
95
pátek 9.4.2010 20:00 RC ve sklepě pod hospůdkou Nad Viktorkou
Praha 3 - Žižkov, Bořivojova 79
94
sobota 30.1.2010 17:00 Střítež u Třebíče - Kulturní dům Střítež
(1 km od Třebíče směr Jaroměřice)
Narozeniny Petry D. (26) & Křižáka (55)

Program:
18:00 Pepa & Erik
18:30 Pepa Klíč - Kniha job (30-40 minut)
pak Špinavý nádobí zahraje tři písničky
20:00 E!E
21:00 Umělá hmota
22:00 Eman ET
23:00 Joe Carnations Band
24:00 Špinavý nádobí
a pak se uvidí ....
PLAKÁT
93
ROK 2009
sobota 21.11.2009 21:00 New York
Bohemian Hall, 2919 24th Ave Astoria NY 11102-1129, U.S.A.
Akce pro starousedlíky, emigranty i místní ke 20. výročí "Sameťáku"...
PLAKÁT
92
úterý 17.11.2009 19:30 Praha 3 - Žižkov, Koněvova 13 - klub Matrix 4. ročník koncertu proti nesvobodě, totalitě a komunismu
Dále vystoupili: Sladký Konec, Hally Belly, Slum, Terra Ignota
PLAKÁT

POZOR: Upřesněné pořadí kapel:
19:30 - 20:15 TERRA IGNOTA
20:35 - 21:20 UMĚLÁ HMOTA
21:40 - 22:25 Slum
22:45 - 23:30 Hally belly
23:50 - ??:?? Sladký konec
91
úterý 27.10.2009 19:00 Kulturní středisko Zámek Polná Dále vystoupili: PPU, WC band, Joe Carnation Band, Dáša Vokatá & band
PLAKÁT
90
sobota 24.10.2009 19:00 "Nádražka" = nádražní restaurace žst Praha - Dejvice, Václavkova 116/1 Uh od cca 22:00. Dále vystoupili: TERRA IGNOTA, SHIVA
PLAKÁT
89
sobota 10.10.2009 21:00 Litoměřice, Mrázova 316/31 - restaurace SPARTA JEMAFOR (nad hospodou)
Underground Bitrhday Party
88
sobota 26.9.2009 22:15 Lipnice nad Sázavou - hradní festival NAPŘÍČ POZOR! Změna termínu. (původně bylo 25.9.)
Dále vystoupili: BBP, Insania (a mnoho dalších)
Kompletní program
87
pátek 11.9.2009 18:00 Čepirohy u Mostu - Hostinec Na Hrabáku Underground Bitrhday Party
Dále vystoupili: Mentální průjem, Černá ruka, Ovečky
86
sobota 29.08.2009 23:00 Meziříčko u Želetavy - Skalákův Mlýn   85
pátek 21.8.2009   Trutnov - 22th Open Air Music Festival 3rd stage = Pivní stan 84
pátek 3.7.2009 cca 21:00 Želetava – Skalákův Mlýn u Meziříčka POZOR! Změna termínu.
Hrajeme v pátek, ne v sobotu.
83
sobota 20.6.2009 20:00 České Budějovice Velbloud U Tří lvů 4 PLAKÁT 82
čtvrtek 11.6.2009 20:00 Praha, Café Na půl cesty - Centrální park Pankrác PLAKÁT 81
sobota 23.5.2009 20:00 Bohušovice nad Ohří, Husovo náměstí 42, restaurace Radnice Oslava narozenin

Dále vystoupili: Jeff Biograf Band, Veena, Kurva od vedle...
80
sobota 28.3.2009 18:00 Dobroměřice u Loun, Kulturní dům 45th Lábus Birthday party:
Eman E.T.
Libor Krejcar & Tamers Of Flowers
J. H. Krchovský & Krch-Off Band
Hally Belly
Bratři Karamazovi
The Plastic People Of The Universe
Umělá hmota – vzor 1977
Umělá hmota – vzor 2009
79
sobota 21.2.2009 20:00 Praha, Besední restaurace, Slivenecká 7, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy II. UNDERGROUNDOVÝ PLES MÁNIČEK
Dále vystoupili: Hally Belly, Sladký konec a Kosoŕ
PLAKÁT
78
pátek 16.1.2009 21:00 v Praze v klubu Vagon OSLAVA 35ti LET KAPELY !
PLAKÁT
77
ROK 2008
sobota 29.11.2008 20:00 Šonov u Broumova, hostinec U Pitašů
MAPA
"VEČER S HMOTOU" - vystoupil i legendární východočeský punk Nátěrová hmota (vulgo Nátěrovka)
PLAKÁT
76
čtvrtek 13.11.2008 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou v Music Clubu ve sklepě
PLAKÁT
75
čtvrtek 25.9.2008 20:00 Praha, Café Na půl cesty - Centrální park Pankrác PLAKÁT 74
sobota 20.9.2008 20:00 Česká Skalice, v budově „A“ klub (TipSport bar) = 40. narozeniny Tomáše "Baťůžka" Baluchy před úháčkama hrály kapely
Staré špinavé prádlo - Olomouc
Petr Vojnar - Brno
The Důchod - Hejnice v Čechách
...zatímco předhlášená Teplá buchta (HK) coby místní headliner po přejezdu z pardubického koncertu už nenastoupila (z vícero organizčních důvodů)...
73
sobota 13.9.2008 19:00 Louny - Restaurace Stromovka (alias Na Bahně) - Benátky 275 Mapa Druhý křest CD "Kouřej trávu" skupiny Plus naši
dále vystoupili:
RUXAK
a (dost expresivní) Hiroshima band
72
úterý 24.6.2008 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou v Music Clubu ve sklepě
PLAKÁT
spoluúčinkovala kapela TERRA IGNOTA
71
sobota 21.06.2008 20:00 Hradec Králové - Kavčí plácek. Open air live Divadelní festival 70
sobota 7.6.2008 Uh od 21:30 Frymburk (Lipno) – Střelnice. Open airlive hráli ještě: Václav Koubek, Jinovatka, Pod Černý Vrch a Bratři Karamazovi Celý program 69
čtvrtek 22.5.2008 20:00 v Praze 3 na Žižkově U Božích bojovníků 3 v hospodě U vystřelenýho oka mrňavý pódium: už se tam nikdo nevejde! 68
sobota 15.3.2008 19:00 Praha, Besední restaurace, Slivenecká 7, 152 00 Praha 5 - Hlubočepy se skupinami Sladký konec, Hally Belly, Terra Ignota a dalšími. Připravované postavení dvou bicích souprav a hraní na 'double drums' se kvůli nedostatečné velikosti pódia bohužel nemohlo realizovat... - to by ale byl RACHOT!
PLAKÁT
67
ROK 2007
sobota 8.12.2007 20:00 Hejnice - Ferdinandov, hospoda U Cimpla   66
úterý 27.11.2007 20:00 Praha, Café Na půl cesty - Centrální park Pankrác   65
sobota 17.11.2007 20:00 Olomouc, Hospoda U Musea neboli "PONORKA"
třída 1.máje 8
  64
středa 14.11.2007 20:00 v Praze, klub Batalion - 28. října 3
u východu z metra B - Můstek
Křest knih Miky Horákové, Iva Medka Kopaninského a Jana Pavla z edice 3 rány.
Web
63
pátek 26.10.2007 20:00 Praha, RC U Kaštanu - Bělohorská 150 spoluúčinkovala kapela TERRA IGNOTA 62
sobota 20.10.2007 20:00 Liberec I - Staré Město, Nerudovo nám. 1/108, restaurace Černý Kůň vystoupila také kapela BAY-BAY (ex-Kokonínská deprese) 61
pátek 21.9.2007 21:00 v Praze v klubu Vagon pražský KŘEST nového CD Starej gauner

hosté: MCH band, Umělá hmota II. (možná...),

Bubenická legenda z dob Flamenga – ERNO ŠEDIVÝ + O. M. D. B.
60
noc ze soboty na neděli 18.8.2007 až po půlnoci na 20th Open Air festivalu TRUTNOV viz: http://www.festivaltrutnov.cz

Na pub-scéně jsme mimořádně odehráli dvojitej set (nedorazil Patologický orchestr) od 1:10 do 2:55 h. Byla to úžasná JÍZDA!! - A kdo tam nebyl, může si tak akorát nadávat... :P
59
sobota 18.8.2007 18:30 Louny, náměstí Součást rozsáhlejšího programu.

Dále vystoupili: Humus debilitae, Psí vojáci, Garage T. Ducháčka a další
58
sobota 7.7.2007 20:00 na mlejně u Skaláka u Želetavy, mezi Meziříčkem a Krasonicemi Festival Skalákův Mlejn

Předpremiérový křest nového CD Uh !

Dále vystoupili:
cca 13:00 Slum, In Public Ill, Elektrická svině
cca 16:00 Nevidim, Londýn + ?, Špinavý nádobí
cca 19:00 Dáša Vokatá, A bude hůř
a další
57
sobota 16.6.2007 17:00 Plzeň - Božkov, restaurace Pod Kopcem. Akce Birthday Party: "Čtyři kříže na hrbu,vol. 2.

Dále vystoupili: PETER PAN SPEEDROCK, BAD PREACHERS, +Zeměžluč, Tři Čutory, Leďo+Kaktus (SK), Blahobeat
56
sobota 9.6.2007 19:30 Houšťka u Staré Boleslavi 14. rockový Zelený tulipán
festival nakladatelství Maťa
55
středa 23.5.2007 21:00 v Praze na Smíchově, klub Blues Rock (R. Nemčok)   54
čtvrtek 26.4.2007 19:00 v Praze 3 na Žižkově U Božích bojovníků 3 v hospodě U vystřelenýho oka   53
pátek 23.3.2007 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou
v Music Clubu ve sklepě
Premiérově s novým klávesistou! 52
ROK 2006
čtvrtek 9.11.2006 19:00 Klub BORDO, Radiopalác, Vinohradská 40, Praha 2
PLAKÁT
Koncert ku příležitosti křtu knihy povídek Až pes snese čokoládu, autoři Mika Horáková a Jan Pavel. 51
čtvrtek 28.9.2006 20:30 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou v Music Clubu ve sklepě
(VYNIKAJÍCÍ KONCERT!) Reportáž z koncertu + fotky v MKDS
50
sobota 23.9.2006 20:00 Hejnice - Ferdinandov, hospoda U Cimpla Premiérově se staro-novým baskytaristou!
hrála též místní kapela a MCH Band; Mikoláš Chadima odehrál něco i s obměněnými úháčky :o)
49
středa 5.4.2006 20:30 Praha, RC KAIN - Husitská 1 - Žižkov spoluúčinkovala kapela TERRA IGNOTA 48
čtvrtek 9.3.2006 20:00 Praha, Café Na půl cesty - Centrální park Pankrác   47
ROK 2005
sobota 17.12.2005 20:30 Žalhostice u Litoměřic - Hospoda U tří lip Začátek akce ve 20:00 46
sobota 26.11.2005 22:00 Mariánské Údolí-Hlubočky u Olomouce
kulturní dům = tzv. předsálí
Muzika pro nezaujaté uši No. 2
dále vystoupili:
* ChVM (Chór Vážskych Muzikantov) z Trenčína
* Janota 1935 z Prahy
45
sobota 19.11.2005 20:00 Lestkov u Konstantinových Lázní(restaurace)
Oslava 16. výročí vítězství nad místní KSČ
hráli ještě:
* Mimo provoz (Lestkov)
* Abused-emo (Stříbro ~ hardcore)
* Animal Hate (Bor u Tachova ~ melodický death metal)
* Pivo zdarma (Stříbro ~ rock s harmonikou)
* BFLMPSVZ (Plzeň ~ underground rock'n'roll)
44
sobota 22.10.2005 21:00 v Mnichově Hradišti v klubu Antosh Pub spoluúčinkovala kapela Práva pupku
Z náměstí směrem na Klášter kolem kostela sv. Jakuba cca 400m
43
čtvrtek 20.10.2005 19:00 v Praze 3 na Žižkově U Božích bojovníků 3 v hospodě U vystřelenýho oka   42
sobota 17.9.2005 20:00 Hejnice - Ferdinandov, hospoda U Cimpla   41
pátek 16.9.2005 21:30 Lipnice nad Sázavou, Malý hradní festival: Velký sál   40
úterý 30.8.2005 20:00 Praha, Café Na půl cesty - Centrální park Pankrác   39
sobota 6.8.2005 21:00 Radotín, lázně U Pigiho Festival druhé kultury ROZMARNÝ LÉTO: + Hally Belly, + Gi Gie B end, + Vejfuck, + Kosoř a další. Začátek akce ve 14:00 h, Spojení: bus 244 k nádraží Radotín, pak 10 minut proti proudu Berounky (kolem řeky) 38
sobota 30.7.2005 22:30 V Prčici, na nadvoří zámku HARLEY moto-sraz 37
čtvrtek 16.6.2005 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou v Music Clubu ve sklepě 36
sobota 21.5.2005 22:00 V Prčici, na nadvoří zámku Celodenní hudební a kulturní program v cíli pochodu Praha - Prčice. Dále vystoupili: Vlny, Natotata, Nagual, Road Work, Sputnik, Zdarr, Onkel Fester, 4signs, Zlatý voči, Pilgrim Pimple. 35
čtvrtek 14.4.2005 19:00 v Praze 3 na Žižkově U Božích bojovníků 3 v hospodě U vystřelenýho oka   34
čtvrtek 24.2.2005 20:00 v Praze 4 na Pankráci, mezi ulicemi Milevská a Pujmanové v kavárně Na půl cesty   33
ROK 2004
čtvrtek 9.12.2004 20:30 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou v Music Clubu ve sklepě 32
sobota 20.11.2004 22:00 v obci Žiželice u Žatce v místním Kulturním domě.   31
čtvrtek 21.10.2004 20:30 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou.   30
sobota 28.8.2004 22:00 festival MLÝN Jindřichův Hradec - Radouňka .   29
pátek 20.8.2004 23:00 na Open Air festivalu TRUTNOV   28
sobota 24.7.2004 20:00 Mnichovo Hradiště amfiteátr Vostrov . 27
pátek 18.6.2004 21:00 Plzeň - Božkov. UNDERGROUND DRUNK PARTY - restaurace Pod Kopcem . 26
pátek 28.5.2004 19:00 Žalhostice u Litoměřic byvalý rock club ZIG - ZAG. 25
pondělí 10.5.2004 20:00 v Praze 7 na Výstavišti - Stromovka music garden NEHRÁLI JSME TAM. -
pátek 7.5.2004 19:30 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou   24
pátek 30.4.2004 20:00 Strakonice, restaurace na Sborově.   23
sobota 27.3.2004 22:00 v obci Smržovka u Jablonce, v klubu SCAFF-ANDR   22
sobota 20.3.2004 22:00 v obci Velké Chvalovice u Peček , v Hospodě u Marty.   21
sobota 17.1.2004 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou   20
ROK 2003
sobota 13.12.2003 21:00 v Teplicích v klubu Božák   19
neděle 7.12.2003 21:00 v Praze v klubu Vagon OSLAVA 30ti LET KAPELY ! 18
sobota 6.12.2003 24:00 v Praze v prostoru ABATON Mapka 17
sobota 8.11.2003 19:30 v Praze v klubu Vagon   16
čtvrtek 6.11.2003 20:00 v Praze v hospodě U vystřelenýho oka   15
sobota 20.9.2003 20:00 v Hejnicích v restauraci u Cimpla   14
sobota 23.8.2003 18:00 na Open Air festivalu TRUTNOV   13
sobota 19.7.2003 21:15 na festivalu ŘEPICE u Strakonic.   12
sobota 21.6.2003 19:45 festival ALTERNATIVA V. v obci Výrava u Hradce Králové.   11
čtvrtek 29.5.2003 20:00 v Praze 3 na Žižkově, Bořivojova 79, v hospůdce Nad Viktorkou.   10
pátek 9.5.2003 19:00 Kravín Únětice benefiční koncert pro býv. prvního managera Plastic People + D.G. 307, nyní 90letého Fialu: + Hookers + Extempore. 9
čtvrtek 1.5.2003 18:00 (open air) pódium nad hospodou Parukářka   8
sobota 26.4.2003 20:00 Libouchec, KD Svoboda + Terra Ignota + 7. vlna (UL) + Točílas (UL). 7
pátek 11.4.2003 20:00 Stříbrná Skalice, hospoda Na Marjáně + Záviš + Gi Gie B End + Terra Ignota. 6
sobota 29.3.2003 20:00 Dobroměřice u Loun, Společenský dům 39th Lábus Birthday party: + happening Vyžvejklé bambule + Čvachtavý lachtan + Špinavý nádobí + Old Minka Band + BBP + Plus naši. 5
středa 26.3.2003 20:00 Guru club (Rokycanova) + Gi Gie B end. 4
sobota 15.2.2003 20:00 RC Sklep Pelhřimov + místní kapela a la Hudba Praha [14letí!] + Nevidim 3
ROK 2002
neděle 1.12.2002 20:00 Lucerna Music bar oslava 50. narozenin Františka „Čuňase“ Stárka: + Plastic People + Volný styl. 2
sobota 16.11.2002 20:00 RC Žlutý pes Pardubice Underground festival: + Hally Belly + Stará dobrá ruční práce + Oscar band + Čočka + Atomová Mihule. 1
Aktalizace stránky: 7.7.2017
Zpět na úvod© Umělá hmota 2017   OK1ID